Połącz...

Księgowy GL z językiem szwedzkim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 136842

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Księgowego w dziale księgi głównej z językiem szwedzkim/duńskim/norweskim.

Zadania:

  • doskonalenie procesów rachunkowości finansowej oraz zwiększanie ich wydajności
  • kontrola operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (obliczanie i księgowanie transakcji zgodnie ze standardami)
  • uzgadnianie zdefiniowanych kont księgi głównej
  • monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych zgodnie z wytycznymi i wewnętrznymi regulacjami
  • przeprowadzanie procesu audytu wewnętrznego i współpracę z audytemzewnętrznym
  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • bieżące przygotowywanie potrzebnych raportów i analiz
  • obsługa klientów zewnętrznych
  • aktywna współpraca z innymi działami w zakresie nadzorowania i usprawniania procesów
  • koordynowanie prawidłowego przepływu dokumentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu księgowości i/lub finansów
  • bardzo dobra znajomość angielskiego – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego - warunek konieczny
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Księgi Głównej
  • umiejętność obsługi systemu SAP Financial
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programu Excel
  • ugruntowana wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i orientacja na klienta

mile widziane:
  • doświadczenie w centrum usług wspólnych SSC/BPO

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring |