Połącz...

Księgowy GL ze znajomością j. niemieckiego - SSC

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139840

Dla naszego Klient poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych kontynuowaniem kariery na stanowisku Księgowego GL z językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca
  • księgowanie i aktualizowanie rezerw i odpisów aktualizujących
  • uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków publiczno-prawnych
  • raportowanie według IFRS
  • współpraca z zespołem AP i AR
  • stały kontakt z klientem w języku niemieckim

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze GL
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1/B2); znajomość słownictwa branżowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem (min. B1)
  • ukończone studia wyższe – mile widziane finanse/rachunkowość

  • stabilna praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości awansu i rozwoju strukturach firmy
  • pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, karta multisport)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Księga główna | Bookkeeper, accountant