Połącz...

Księgowy GL z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140518

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowego w obszarze księgi głównej.

Obowiązki:

  • księgowanie i aktualizowanie rezerw i odpisów
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca
  • uzgadnianie sald kont, rozrachunków
  • raportowanie według IFRS
  • kontakt z klientem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zakresie księgi głównej
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku i nowoczesne narzędzia pracy
  • szkolenia profesjonalne oraz językowe
  • dofinansowania do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport lub MultiKino, pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych
  • wczasy pod gruszą

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Księga główna | Bookkeeper, accountant