Połącz...

Księgowy AP/AR z j. angielskim (SSC/BPO)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 139478

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukujemy zmotywowanych kandydatów do Dzialu AP.

Księgowy ds. Zobowiązań i Należności(AP/AR) z j. angielskim (SSC/BPO)
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • procesowanie transakcji AP i AR
  • monitorowanie i analiza procesów AP
  • księgowanie faktur i płatności
  • udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących płatności w przetwarzanych procesach
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu
  • raportowanie i kontrola zaległych należności
  • uzgadnianie kont klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - księgowość/finanse/bankowość/ekonomia
  • min. 1 rok doświadczenia w księgowości AP/AR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2+
  • dobra organizacja pracy własnej
  • otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w ścisłym centrum Warszawy
  • pakiet szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Asystent / asystentka | Administrator | Księgowy / Księgowa | Rozliczenia / monitoring | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | Należności | Lecturer