Księgowy ds. należności (AR) z j. niderlandzkim (skandynawska organizacja)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-11-44817

Dla naszego Klienta, stabilnej skandynawskiej organizacji, poszukujemy osoby ma stanowisko Księgowego ds. należności ze znajomością języka niderlandzkiego

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu)
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych, ściągania należności
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie w dziale księgowości (AR) lub obsłudze klienta
  • dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętności komunikacyjne
  • otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • szkolenia
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Należności | Bookkeeper, accountant