Księgowy ds. należności (AR) z j. niderlandzkim (skandynawska organizacja)

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 128886

Dla naszego Klienta, stabilnej skandynawskiej organizacji, poszukujemy osoby ma stanowisko Księgowego ds. należności ze znajomością języka niderlandzkiego

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu)
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych, ściągania należności
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie w dziale księgowości (AR) lub obsłudze klienta
  • dobra znajomośc języka niderlandzkiego i angielskiego
  • mile widziana znajomośc systemu SAP
  • dobra organizacja pracy własnej
  • miejętności komunikacyjne
  • otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • szkolenia
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport
  • przyjazna atmosfera pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Należności | Bookkeeper, accountant