Połącz...

Księgowy AR z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 8 godzin temu
Nr Ref. 6-11-41524

Dla jednego z naszych Klientów, który aktualnie rozbudowuje struktury w Krakowie poszukujemy Specjalistów w obszarze Księgowości- Dział Należności (AR).

Codzienne obowiązki:

  • procesowanie faktur
  • zarządzanie należnościami oraz kontakt z dostawcami i Klientami, przekazywanie informacji o zadłużeniach
  • alokacja płatności
  • monitorowanie wyciągów kont (bank statements)
  • zarządzanie Master Data

Wymagania

  • doświadczenie około 2 lata w obszarze AR/ Receivables
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane wykształcenie/ dodatkowe kursy / certyfikaty związane z księgowością/ finansami
  • znajomość SAP i Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • proaktywność
  • chęć rozwoju w obszarze AR

Korzyści

  • możliwość rozwoju w strukturach w obszarze księgowości
  • budowanie marki na rynku polskim
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie)
  • finansowy bonus roczny

Agencja zatrudnienia numer 812.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres krakow@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Należności | ERP | Bookkeeper, accountant