Połącz...

Księgowy AP ze szwedzkim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 137415

Obecnie, dla naszego klienta, lidera w branży wyposażenia łazienek w Europie środkowo-wschodniej, poszukujemy osób na stanowisko Księgowego AP ze znajomością języka szwedzkiego do pracy w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych (księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji);
  • Kontrola poprawności zapisów na kontach;
  • Raportowanie na potrzeby firmy oraz klientów;
  • Kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów;
  • Język szwedzki na poziomie płynnym (C1);
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B2);
  • Co najmniej podstawowa znajomość programu SAP;
  • Doświadczenie w obszarze Księgowości/Finansów minimum 1 rok;
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę z językami obcymi;
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze Finansów i Księgowości.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring | Należności | Skarb / skarbowy |