Połącz...

Księgowy AP/ AR z j. niemieckim - SSC firmy produkcyjnej

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 27 dni temu
Nr Ref. 7-11-41188

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z planowanym rozwojem, poszukujemy księgowego w obszarze AP lub AR, który będzie brał udział w rozwoju SSC.

Główne obowiązki:

  • weryfikacja, dekretacja, księgowanie faktur zakupowych lub kontrola terminowości i zgodności dokonywanych płatności
  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna wiedza z zakresu AP i/lub AR
  • mile widziane doświadczenie w Centrach Usług Wspólnych lub w firmach z branży BPO
  • umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów

Korzyści

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju nowego SSC
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe)
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu, codziennemu kontaktowi z językiem niemieckim
  • przyjazna atmosfera pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Specjalista | Asystent / asystentka | Audytor | Analityk | Supervisor | Kierownik / menedżer | Korporacja | Finanse | Młodszy / młodsza | SSC | Konsulting | Należności | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant