Połącz...

Księgowa/y z j. francuskim (dział należności)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139152

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowa/y z j. francuskim (dział należności)

Zadania:

  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • monitorowanie należności
  • uzgadnianie kont klientów
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • przygotowywanie raportów, analiz
  • kontakt z Klientem wewnętrznym w j. francuskim

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze należności (AR)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (wykorzystywany w codziennej pracy) i min. komunikatywna znajomośćj. angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
  • doświadczenie w centrum usług wspólnych SSC/BPO będzie dużym atutem.

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach centrum
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów, szkoleń, ect
  • możliwość udziału w procesie migracji
  • komfortowe biuro w centrum Poznania.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Należności | Excel | Finanse | Proces | Projekt | Raportowanie | SAP | Koszty podróży | Zmiana | Migracja | Młodszy / młodsza | Fakturowanie | Finansowe | Korporacja | Back office | Księgowość | Kredyt | Klient | Wydatki | Język | Bookkeeper, accountant