Połącz...

Księgowa/y w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim.

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-11-45129

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, która otwiera rozszerza dział księgowy w Poznaniu, szukamy kandydatów na stanowisko: Księgowa/y w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • Księgowanie płatności przychodzących
  • Nadzór nad terminowością płatności
  • Codzienny kontakt z Klientem w języku niemieckim
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz archiwizację dokumentów
  • Tworzenie raportów i analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu księgowości,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego,
  • Min. Dobra znajomość języka angielskiego,
  • 1-2 lata doświadczenia w księgowości,
  • Znajomość procesów księgowych w obszarze zobowiązań,
  • Umiejętność obsługi MS Office,
  • Motywacja i zaangażowanie,
  • Otwartość i chęć zdobywania nowej wiedzy.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki pracy i system benefitów,
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w dobrze zorganizowanej, przyjaznej pracownikowi firmie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | HR | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Asystent / asystentka | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | Proces | SAP | Koszty podróży | Wprowadzanie danych | Back office | Fakturowanie | Bookkeeper, accountant