Połącz...

Księgowa/-y GL z j. niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 9-11-41776

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego centrum SSC w Łodzi, w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Księgowej/-go ze znajomością języka niemieckiego w Dziale Księgi Głównej.

Zakres zadań:

  • wykonywanie księgowań w księdze głównej.
  • uzgadnianie sald księgi głównej.
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca.
  • udział w projektach usprawniających proces księgowy.

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości GL w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • znajomość systemu SAP.
  • wykształcenie wyższe.

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.
  • system wewnętrznych szkoleń (w tym szkolenia językowe).
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • stabilne zatrudnienie i elastyczne godziny pracy.
  • miejsce pracy: nowoczesny biurowiec w centrum Łodzi.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule e-maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | SAP | Bookkeeper, accountant