Połącz...

Księgowa/y do działu Księgi Głównej

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 7 000 PLN/m
Opublikowane 21 dni temu
Kontakt Agnieszka Berdys
Nr Ref. 4-11-41162

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, posiadającej w SSC w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/y do działu Księgi Głównej.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za procesy Księgi Głównej
  • Rejestrowanie i kontrola prawidłowości transakcji finansowych
  • Terminowe wykonywanie operacji księgowych
  • Miesięczne i kwartalne uzgodnienie rachunków bankowych i rozliczeń
  • Usprawnianie procesów księgowych
  • Codzienny kontakt z Klientem wewnętrznym

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze Księgi Głównej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość drugiego jezyka będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym oprogramowaniem zintegrowanym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja, zaangażowanie w powierzone obowiazki.

Korzyści

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Przejrzysta ścieżka kariery i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Możliwośc wzięcia udziału w procesach migracji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | Zobowiązania | Należności | Administracja | Wprowadzanie danych | ERP | Excel | Finanse | Ogólny | Księga główna | Fakturowanie | Działanie | Migracja | Proces | Projekt | SAP | Zmiana | Bookkeeper, accountant