Połącz...

Księgowa/y do działu Księgi Głównej

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 136984

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branży produkcyjnej o uznanej marce na rynku, mającej w Poznaniu swoje Centrum Operacyjne, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/y do działu Księgi Głównej

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za procesy księgi głównej
  • Rejestrowanie i kontrola prawidłowości transakcji finansowych
  • Terminowe wykonywanie operacji księgowych
  • Miesięczne i kwartalne uzgodnienie rachunków bankowych i rozliczeń
  • Usprawnianie procesów księgowych
  • Codzienny kontakt z Klientem wewnętrznym

Wymagania

  • Profesjonalne doświadczenie w obszarze księgowości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym oprogramowaniem zintegrowanym będzie atutem
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Motywacja, umiejętność pracy w zespole

  • Interesująca i samodzielna praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki pakiet treningów i szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | Zobowiązania | Należności | Administracja | Wprowadzanie danych | ERP | Excel | Finanse | Ogólny | Księga główna | Fakturowanie | Działanie | Migracja | Proces | Projekt | SAP | Zmiana |