Połącz...

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 12 godzin temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-11-41762

Dla naszego klienta, znanej w swojej branży marce, rozwijającej się firmie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Księgowej/ Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • pełne prowadzenie ksiąg spółki, zarządzanie płynnością spółek (bieżąca kontrola środków pienięznych, weryfikacja zdolności do spłacania bieżących zobowiązań oraz utrzymanie odpowiedniej ilości środków pieniężnych i linii kredytowych)
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • tworzenie dokumentacji cen transferowych
  • prowadzenie kasy gotówkowej
  • współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami
  • wdrażanie i usprawnianie procedur w dziale księgowości
  • doradztwo, wsparcie merytoryczne, sporządzanie okresowych analiz i raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • min. 3- 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości kilku spółek
  • biegła znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy, terminowość
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub na zasadzie B2B)
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • kameralne środowisko pracy
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem
  • praca w dogodnej lokalizacji, w centrum Poznania

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Supervisor | Finanse | Finansowe | Vat | Podatki | Fakturowanie | Księga główna | Bookkeeper, accountant