Połącz...

.Net Web Developer

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 22 dni temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 4-30-41114

Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Web Developera.

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • Tworzenie oraz testowanie aplikacji (webowej lub desktopowej);
  • Uczestniczenie we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania;
  • Opracowywanie i wprowadzanie nowych rozwiązań;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na ASP.NET/MVC 2/3/4 przy uzyciu C#.NET
  • Znajomość Javascript, jQuery, HTML, CSS, XML
  • Znajomość baz danych
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych ( przy użyciu iOS,Android/Windows) oraz znajomość systemu ERP

  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii na rynku;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | .NET | C# | SQL | IOS | Android | ERP | Programmer