Koordynator ds. projektów tłumaczeniowych z językiem angielskim i francuskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 138373

Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy zajmującej się tłumaczeniami w związku z jej rozwojem poszukujemy do oddziału w Krakowie kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • koordynacja pracy tłumaczy i weryfikatorów w ramach prowadzonych projektów (planowanie zleceń, sprawdzanie dostępności podwykonawców, kontakty z tłumaczami i nadzorowanie wykonania zleconych prac)
  • kontrola budżetów projektowych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem
  • tworzenie raportów dotyczących przebiegu projektu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku, przy projektach tłumaczeniowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego
  • bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność i dokładność w prowadzonych działaniach

  • zatrudnienie na pełny etat w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w zgranym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Specjalista | Sekretarka | Urzędnik | Administracja | Administration