Połącz...

Koordynator/ka regionalny sieci detalicznej

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 21 dni temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 9-13-45422

Dla naszego klienta, dystrybutora kosmetyków do makijażu uwielbianych przez kobiety, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Koordynator/ka regionalny sieci detalicznej

Region placówek handlowych: województwo wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, część woj. kujawsko-pomorskiego.

Zakres obowiązków:

  • Stała współpraca z kierownikami i sprzedawcami placówek handlowych
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i rozliczanie podległego zespołu z realizacji celów i zadań
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie standardów firmy
  • Udział w rozwoju strategii sprzedaży
  • Udział w otwarciu nowych placówek
  • Udział i koordynacja akcji promocyjnych i remanentów
  • Realizacja innych zadań wyznaczonych przez Kierownika działu sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, marketing, nauki społeczne
  • Doświadczenie w pracy w placówce ogólnopolskiej sieci handlowej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związnym z koordynacją pracy zespołu lub jednostek sprzedażowych (kierownik sklepów, kierownik działów, kierownik regionu)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

  • Możliwość rozwoju w firmie w ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | HR and administracja and prawo | Marketing | Administracja | Sprzedaż | Specjalista | Koordynator | Kierownik sklepu | Analityk | Doradca | HR | Kadry | Relacje | Moda | FMCG | Logistyka | Detal | Sklep | Team Manager