Połącz...

Koordynator/ka projektów z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 136177

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Koordynator/ka projektów z językiem niemieckim

Obowiązki :

  • nadzorowanie i wdrażanie nowych projektów do produkcji seryjnej
  • zapewnianie dokumentacji technicznej
  • współpraca z szefem projektu w zakresie technicznego uruchomienia projektu
  • uczestnictwo w audytach
  • przeprowadzanie modyfikacji wynikających z wymagań klienta
  • delegowanie zadań zespołowi projektowemu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów
  • wiedza z obszaru PFMA
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów funkcjonalnych

  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów
  • uczestnictwo w wyjazdach zagranicznych
  • rozwój i zdobycie nowego doświadczenia w obszarze projektów produkcyjnych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Inżynier | Technik | PLC | SEP | FMCG |