Połącz...

Koordynator/ka projektów z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 136177

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Koordynator/ka projektów z językiem niemieckim

Obowiązki :

  • nadzorowanie i wdrażanie nowych projektów do produkcji seryjnej
  • zapewnianie dokumentacji technicznej
  • współpraca z szefem projektu w zakresie technicznego uruchomienia projektu
  • uczestnictwo w audytach
  • przeprowadzanie modyfikacji wynikających z wymagań klienta
  • delegowanie zadań zespołowi projektowemu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów
  • wiedza z obszaru PFMA
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów funkcjonalnych

  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów
  • uczestnictwo w wyjazdach zagranicznych
  • rozwój i zdobycie nowego doświadczenia w obszarze projektów produkcyjnych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Inżynier | Technik | PLC | SEP | FMCG |