Połącz...

AP Coordinator

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 140165

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukujemy zmotywowanych kandydatów do Dzialu AP.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • procesowanie transakcji AP i AR
  • monitorowanie i analiza procesów AP
  • organizowanie pracy zespołu (ok. 4 osoby): planowanie pracy w celu zapewnienia ciągłości procesu (zasoby, urlopy, nadgodziny)
  • określanie kompetencji i zadań podległych pracowników oraz ich alokacja w zespole
i procesie
  • wspomaganie rozwoju i motywowanie pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - księgowość/finanse/bankowość/ekonomia
  • minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze księgowości (AP/ AR)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2+
  • dobra organizacja pracy własnej
  • otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w ścisłym centrum Warszawy
  • pakiet szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Asystent / asystentka | Administrator | Księgowy / Księgowa | Rozliczenia / monitoring | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | Należności | Lecturer