Połącz...

Koordynator Łańcucha Dostaw

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138563

Dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: PILAWA (niedaleko Garwolina)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów w ramach Łańcucha Dostaw,
  • prowadzenie projektu dotyczącego Zrównoważonego Rozwoju,
  • koordynowanie działań związanych z zarządzaniem fabryką,
  • organizowanie eventów oraz wydarzeń w fabryce,
  • wsparcie Dyrektora Zakładu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wielozadaniowość,
  • samodzielność,
  • chęć i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • łatwość z posługiewaniu się MS Office.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na 1 rok,
  • doświadczenie w dużej, renomowanej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premia)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Koordynator | Wytwórczy |