Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji - język Czeski

Lokalizacja Czech republic
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 5 000 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Team Assistant
Nr Ref. 99-12-41004

Treść oferty

Twoje zadania:

  • koordynacja rekrutacji
  • zamieszczanie ofert pracy
  • rekomendacje kandydatów
  • tłumaczenie dokumentów na jęz. polski
  • zabezpieczenie procesów operacyjnych
  • rekrutacja na terenie Polski

Pensja 27000 koron czeskich

Siedlisko: Republika Czeska i Polska (przez mianowanie)

Praca dostępna od TERAZ

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w rekrutacji - biegła znajomość jezyka czeskiego
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • gotowość do podróży (Polska, Czechy)
  • prawo jazdy
  • umiejętność obsługi komputera

Korzyści

  • bonus w zależności od wyników i bez górnej granicy
  • 20 dni urlopu
  • 2 dni wolne na żądanie
  • nauka języka obcego
  • bony na zakupy
  • bony Flexi Pass

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Rekruter | Specjalista | Konsultant | Generalist | Konsulting | Outsourcing | Rekrutacja | Administracja | Front office | Recruiter