Połącz...

Asystent/ka działu finansowego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 3-19-40622

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie flotą samochodową,
  • zarządzanie należnościami spółki,
  • przygotowanie raportów związanych z kontrolą danych,
  • wprowadzanie faktur do systemu i procesowanie płatności,
  • sporządzanie analiz,
  • wsparcie administracyjne działu finansowego.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • wykształcenie kierunkowe - ekonomia, finanse/rachunkowość,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, polisa NW.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Administrator | Asystent / asystentka | Urzędnik państwowy | Koordynator | Excel | Finanse | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Administracja | Back office | Assistant