Koordynator ds. BHP i ochrony środowiska - nowy zakład produkcyjny

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138119

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która niedawno otworzyła swój zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku Koordynatora ds. BHP.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • analiza stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, reagowanie na wykryte niezgodności
  • podejmowanie działań prewencyjnych
  • przygotowanie dokumentacji w języku angielskim
  • szkolenia pracowników i udział w audytach
  • podejmowanie działań promujących odpowiednie postawy i zachowania pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - bezpieczeństwo i higiena pracy
  • doświadczenie w służbie BHP zdobyte w fimie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość przepisów (OHSAS 18001:1999)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca tworzenie dokumentacji w tym języku
  • znajomość pakietu Ms Office
  • rozwinięte zdolności interpersonalne - przeprowadzenie szkoleń, udział w audytach
  • umiejętność egzekwowania od pracowników pracy w określonych normach
  • zdolności analitycznego myślenia i szybkiego reagowania

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej i rozwoju w strukturach firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Specjalista | Produkcja | Opakowania | Drukowanie / poligrafia | Environmental Officer