Połącz...

Koordynator ds. Bezpieczeństwa i PPOŻ.

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 139471

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży FMCG – poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Bezpieczeństwa i PPOŻ.

Obowiązki:

  • Aktywny udział we rozwijaniu i nadzorze nad systemem bezpieczeństwa w fabryce;
  • Koordynacja projektów zwiazanych z prewencją pożarową;
  • Prowadzanienie dzialań związanych z strefą zagrożoną wybuchem;
  • Zarządzanie zespołem 4 osób w dziale Bezpieczeństwa;
  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami korporacyjnego programu bezpieczeństwa oraz obowiązującym prawem;
  • Ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami oraz rekomendowanie odpowiednich środków redukcji ryzyka;
  • Prowadzenie szkoleń i przygotowywanie instrukcji;
  • Prowadzenie wizji i audytów bezpieczeństwa;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bogata wiedza nt. PPOŻ wraz z uprawnieniami;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze BHP i PPOŻ;
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych metod i technologii wykorzystywanych w obszarze BHP i PPOŻ w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwinięte kompetencje liderskie;
  • Wiedza nt. ATEX;

Korzyści

  • Możliwość pracy i awansu w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Samodzielność i możlwiość zarządzania projektami;
  • Przyjazna atmosfera oraz wysoki standardy pracy u lidera w branży;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Lider zespołu | Inżynier | Specjalista | Bezpieczeństwo i higiena pracy | Ehs | Środowiskowy | Żywność | FMCG | Produkcja | Wytwórczy | Ogień | Stage manager