Połącz...

Koordynator ds. Administracyjnych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 139421

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej - pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Wsparcie Dyrektora Działu Medycznego
  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
  • Zarządzanie płatnościami działu
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP – mile widziana

Korzyści

Korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Doświadczenie w międzynarodowej organizacji
  • Dogodna lokalizacja biura - Mokotów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Back office | Administracja | Assistant