Połącz...

Koordynator biura

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 3-12-40944

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy biura,
  • negocjowanie umów z dostawcami,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizowanie spotkań na terenie biura,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • sprawdzanie zgodności otrzymanych faktur z listami przewozowymi.

Wymagania

Odpowiednim kandydatem będzie osoba:
  • bardzo energiczna, otwarta w relacjach i zmotywowana do współpracy z innymi osobami w zespole,
  • dobrze zorganizowana, operatywna, wychodząca z inicjatywą,
  • posiadająca min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrze posługująca się językiem angielskim w mowie i piśmie – warunek konieczny!

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • lokalizajca biura - Mokotów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Recepcjonista / recepcjonistka | Administracja | Biuro | Assistant