Połącz...

Kontroler Zarządzania/Audytor Wewnętrzny

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136579

Dla naszego klienta, wiodącej sieci marketów w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko - Kontroler Zarządzania/Audytor Wewnętrzny

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i optymalizacja kosztów sklepu.
  • kontrola, usprawnianie procesów sprzedaży.
  • ocena ilościowa i jakościowa działalności marketu, mierzenie wyników w korelacji do benchmarków.
  • nadzór nad procesami inwentaryzacyjnymi, zarządzanie stockami/marżami, analiza sytuacji i proponowanie rozwiązań.
  • poszukiwanie i wdrażanie metod zmierzających do poprawy wyników ekonomicznych sklepu
  • współpracę z kadrą kierowniczą sklepu w zakresie realizacji ustalonych założeń.
  • przeprowadzanie szkoleń dla dyrektorów marketów dot. optymalizacji funkcjonowania.
  • tworzenie, adaptowanie i optymalizacja niezbędnych procedur i procesów
  • przygotowanie i kontrolę budżetu inwestycyjnego sklepu oraz rachunku wyników sklepu (raportowanie)
  • organizację inwentaryzacji
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów respektowania procedur, zasad bezpieczeństwa osób i mienia.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia lub zarządzanie)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku – Kontroler zarządzania, audytor, specjalista ds. kontroli/usprawniania procesów.
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • orientacja na cel i wyniki
  • umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków
  • mobilność

Oferujemy pracę pełną wyzwań na konkurencyjnych warunkach. Gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy!

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Analizy | Specjalista | Wsparcie | Produkt | Detal |