Połącz...

Konsultant ds. Rekrutacji IT

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-12-42964

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na rynku międzynarodowym działa ponad 30 lat.
Aktualnie do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy osoby zainteresowanej kontynuowaniem kariery w obszarze rekrutacji, która obejmie stanowisko:

Konsultanta ds. Rekrutacji IT

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów
  • Działania zmierzające do rozwoju portfolio klientów oraz obsługa kluczowych klientów firmy
  • Doradztwo oraz przygotowywanie analiz rynkowych na potrzeby przetargów i usług HR
  • Prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie
  • Pracę zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi oraz w oparciu o normy ISO

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i w skutecznym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Praktyczna wiedza nt. stanowisk w obszarze IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Zaawansowane umiejętności organizacji czasu
  • Wysoki poziom zaangażowania i konsekwencji w dążeniu do celu

  • Możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i baz danych
  • Możliwość współpracy firmami o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim i zagranicą
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowy pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny (karta multisport, bilety do kina lub teatru, bony)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | HR | Konsultant | Kierownik / menedżer | Specjalista | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Konsulting | Consultant