Połącz...

Konsultant ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 125781

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie i obsługa klientów obcojęzycznych
  • współpraca z klientem niemieckojęzycznym (kontakt telefoniczny i mailowy z klientami)
  • przyjmowanie i przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia
  • monitorowanie zgłoszeń użytkowników
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć zdobycia doświadczenia pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zainteresowanie nową technologią
  • Znajomość obsługi komputera

Korzyści

  • Umowa o pracę z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia
  • Karta Benefit/Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Różne | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Turystyka | Administracja | Finanse SSC / BPO | IT | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Administrator | Konsultant | Urzędnik | Specjalista | Administracja | Back office | BPO | Staż | Podróże | Podróżowanie | Wakacje | Hotelarstwo | Pierwsza linia wsparcia | Biuro | Język | Młodszy / młodsza | Helpdesk | SSC | Consultant