Konsultant w obszarze obsługi Klienta z j. czeskim lub słowackim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136300

Dla naszego Klienta dużej amerykańskiej organizacji poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko: Konsultanta w obszarze obsługi Klienta z j. czeskim lub słowackim

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów indywidualnych z językiem czeskim lub słowackim
  • kreatywne rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • wsparcie Team Leadera w codziennych obowiązkach związanych z obsługą Klienta

Wymagania

  • biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego (min. C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Korzyści

  • umowa o pracę
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta
  • bardzo dobry pakiet socjalny
  • praca w młodym i dynamicznym zespole

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Call center | Podróże | Turystyka |