Połącz...

Konsultant/ka ds. sprzedaży

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139324

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tematyką kosmetyków, chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów, wchodzących na rynek linii kosmetyków oraz poznać techniki wizażu, a do jesteś osobą komunikatywną, posiadasz doświadczenie w zakresie obsługi klienta i chciałbyś zdobyć doświadczenie w strukturach renomowanej międzynarodowej firmy ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej, która posiada sieć sklepów na terenie całej Polski - pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie przekazywanie informacji dotyczących produktów,
  • aktywne uczestniczenie w przygotowaniu i prowadzeniu animacji,
  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów, aktualizacja cen produktów.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • doświadczenia w pracy jako konsultantka kosmetyczna – mile widziane,
  • podstawowej wiedzy dotyczącej produktów kosmetycznych,
  • motywacji do pracy z klientem,
  • umiejętności komunikacji, pracy w zespole.

Korzyści

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa i premia sprzedażowa,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Sprzedawca | Konsultant | Kosmetyki | Consultant