Połącz...

Konsultant/ Konsultantka ds. rekrutacji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Kontakt Sylwia Błaszczyk
Nr Ref. 135947

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa personalnego dla partnerów biznesowych w Europie i na świecie. Firma została założona w 1982 roku.

Aktualnie do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy Konsultanta, który zajmie się realizacją projektów rekrutacji stałych, a także obsługą kluczowych klientów oddziału.

Zadania Konsultanta:

  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych
  • współpraca z obecnymi klientami firmy oraz rozwijanie kontaktów biznesowych poprzez sprzedaż usług firmy
  • doradztwo w zakresie optymalizacji procesu rekrutacyjnego w ramach realizowanych projektów
  • aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kandydatami
  • prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników
  • pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod i źródeł
  • współpraca z innymi oddziałami firmy, w tym również oddziałami zagranicznymi firmy
  • promowanie marki firmy poprzez współpracę z mediami
  • realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi konsultantami w oddziale i managerem

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w firmie rekrutacyjnej lub agencji pracy
  • doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w oparciu o KPI’s oraz cele sprzedażowe
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów
  • gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy
  • umiejętność pracy w zmieniających się dynamicznie warunkach
  • odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • pozytywne nastawienie, poczucie humoru i gotowość do przekraczania własnych ograniczeń
  • nastawienie na współpracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo korzystny system prowizyjny
  • realne możliwości rozwoju i awansu
  • prywatna opieka medyczna
  • karta fitness
  • możliwość współpracy z największymi i najciekawszymi firmami na rynku polskim i międzynarodowym
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w grupie osób wyspecjalizowanych w branży rekrutacyjnej
  • stabilne zatrudnienie – stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, chcące rozwijać się w środowisku biznesowym
  • wyjątkowa atmosfera pracy w zgranym zespole
  • dobra kawa

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Konsultant | Rekruter | Specjalista | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna |