Połącz...

Konsultant SAP HR - praca w międzynarodowej firmie

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 7-12-43163

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży outsourcingu usług HR, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Konsultant SAP HCM - podmoduł PY

Zakres obowiązków:

  • analiza potrzeb klienta
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w systemie, konfiguracja systemu
  • wspieranie cyklu życia produktu - współpraca z różnymi teami
  • wsparcie użytkowników końcowych modułu HR
  • monitorowanie incydentów i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • testowanie wdrażanych rozwiązań

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Konsultanta SAP HR (w szczególności moduł payroll)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość innych modułów SAP mile widziana

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca dla firmy będącej liderem na rynku w swojej branży
  • pakiet benefitów - karta multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do kursów językowych, bonus roczny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Oprogramowanie | Konsultant | Konsultant systemu | Konsultant biznesowy | Użytkownik kluczowy | Specjalista | SAP HR | HR | Płace | Outsourcing | SAP | IT Consultant