Połącz...

Asystent/ka Prawny/a w Dziale Praw Podstawowych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 3-19-41461

Jeżeli jesteś osobą ambitną, dobrze zorganizowaną, poszukujesz pracy w renomowanej organizacji, która umożliwi Ci zdobycie doświadczenia zawodowego, to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • doradztwo z zakresu praw podstawowych,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych,
  • sporządzanie opinii,
  • bieżąca analiza przepisów i orzecznictwa.

Wymagania

Wymagania:
  • ukończone wyższe studia prawnicze lub studia podyplomowe z obszaru praw człowieka,
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy w podobnym obszarze,
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Korzyści

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowądo 30.06.2017r.,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | Prawo | Konsultant | Administracja | Lawyer