Konsultant pierwszej linii wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 200 - 6 500 PLN/m
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Grafton Wrocław
Nr Ref. 5-26-45645

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy mającej swoje centrum biznesowe we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rejestracja zgłoszeń serwisowych - ścisła współpraca z konsultantami drugiej linii wsparcia,
  • rozwiązywanie pojawiających się trudności związanych z codzienną pracą Klientów zgłaszanych poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub chat,
  • resetowanie oraz generowanie haseł użytkowników w wewnętrznym systemie,
  • codzienna praca w języku niemieckim oraz angielskim,
  • ścisła współpraca z konsultantami drugiej linii wsparcia,
  • sporządzanie raportów i rejestracja informacji w bazie danych.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (B2/C1),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie traktowane jako plus,
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • chęć rozwoju w obszarze IT,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Korzyści

  • umowa o pracę,
  • praca w międzynarodowym, stabilnym środowisku,
  • benefity pozapłacowe: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kursy języków obcych, karty lunchowe.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Obsługa klienta | IT | Sprzedaż | Proces / usługi IT | Agent | Administrator | Specjalista | Wsparcie | Urzędnik | Associate | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Customer support