Konsultant ds. wsparcia technicznego(2 linia) z j. francuskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Aneta Mozyrska
Nr Ref. 139075

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, dostarczającej rozwiązania z zakresu wsparcia procesów biznesowych, szukamy osób do pracy w każdym wieku z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego na stanowisko:

Konsultant ds. wsparcia technicznego (2 linia) z j. francuskim
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie drugiej linii wsparcia technicznego,
  • rozwiązywanie problemów dotyczących funkcjonujących w firmie aplikacji i systemów,
  • instalacje oprogramowania i naprawa oraz konfiguracja stacji roboczych,
podłączanie urządzeń,
  • rejestrowanie/klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego – min. C1
  • Znajomosć j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Min. 1,5 roczne doświadczenie w pracy na 1 linii wsparcia technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Wiedza techniczna

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasno rozpisana ścieżka rozwoju zawodowego oraz liczne szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • Darmowe kursy językowe

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Telekomunikacja | Obsługa klienta | Konsultant | Helpdesk | Wsparcie | Tłumacz | Język | Consultant