Konsultant ds. wsparcia Klienta z j. FRANCUSKIM ORAZ WŁOSKIM (1st line support)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 131923

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań i produktów dla sektora farmaceutycznego, lidera w swojej branży, poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Konsultant ds. wsparcia Klienta z j. FRANCUSKIM ORAZ WŁOSKIM

Zakres obowiązków:

  • mailowe i telefoniczne wsparcie użytkowników zagranicznych w zakresie rozwiązań i produktów firmy;
  • codzienne kontakty z klientami francuskojęzycznymi oraz włoskojęzycznymi;
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie Management Service;
  • eskalację incydentów do 3ciej linii wparcia;
  • świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, angielskiego oraz dobra znajomość języka włoskiego;
  • doświadczenie w obsłudze/wsparciu klienta;
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji biznesowych Microsoft, Windows OS, Office, Outlook,
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność pracy z Klientem oraz zapewnienia wysokiej jakości usług;
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych oraz wykorzystywania ich w codziennej pracy
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Sprzedaż | Wsparcie | Helpdesk | Język | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Windows | Call Center Operator