Połącz...

Konsultant ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 131976

W związku z prowadzoną przez nas rekrutacją do nowo utworzonego centrum usług w Katowicach poszukujemy osób, które są zainteresowane dołączeniem do zespołu odpowiedzialnego za obsługę klienta niemieckojęzycznego.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna oraz komputerowa obsługa klienta
  • odpowiedź na telefoniczne zapytania poprzez ich odpowiednie ukierunkowanie w procesie
  • wsparcie przy obsłudze platform internetowych
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • terminowość, nastawienie na cel i współpracę w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem

  • unikalna możliwość udziału w tworzeniu od podstaw dużej jednostki biznesowej
  • możliwość rozwoju w ramach powiększania się zespołu
  • możliwość codziennej komunikacji w języku niemieckim z native speakerami
  • prywatna opieka zdrowotna (po okresie próbnym)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administracja | Finanse SSC / BPO | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Sekretarka | Agent | Administracja | Back office | Outsourcing | Biuro | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Front office | Rozmowy przychodzące |