Połącz...

Konsultant ds. rozwiązań chmurowych

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 500 - 17 000 PLN/m
Opublikowane 9 dni temu
Nr Ref. 6-10-42625

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z obszaru outsourcingu, poszukujemy Kandydatów na stanowiska: Bussiness Consultant i Bussiness Analyst.

Jeśli interesujesz się najnowszymi technologiami, a w szczególności rozwiązaniami cloudowymi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Obowiązki:

  • doradzanie Klientom we wdrażaniu produktów z obszaru IT- Salesforce
  • efektywne zarządzanie rozwiązaniami chmurowymi (Cloud) oraz ich rozwój pod kątem funkcjonalności produktów Salesforce
  • konsultowanie oraz analizowanie wymagań biznesowych z Klientem firmy
  • budowanie integracji między platformami chmurowymi CRM (cloud CRM) i istniejącymi systemami
  • kompletne zarządzanie projektem wdrożeniowym (wszystkie etapy)

Wymagania

  • konfiguracja na produktach Salesforce (np. Marketing Cloud)
  • doświadczenie w pracy przy procesach biznesowych i rozwój zespołów do projektu wdrażania aplikacji Salesforce dla różnych Klientów
  • rozumienie koncepcji Salesforce oraz jej ekosystemu
  • zdolność do opracowywania wymagań biznesowych i projektów funkcjonalnych aby efektywnie przedstawiać rozwiązania zaadresowana do wymagań Klientów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych
  • opcjonalnie, posiadanie certyfikatów z obszaru Salesforce (np. Service Cloud Consultant)

  • jasna ścieżka kariery, profesjonalny rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • doradztwo zawodowe, pomoc w osiągnięciu sukcesu zawodowego
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń (w Polsce i za granicą), możliwość poszerzania wiedzy zawodowej oraz nauki od expertów
  • możliwość pracy z globalnymi Klientami nad międzynarodowymi projektami
  • przyjazna atmosfera w pracy, możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych
  • pakiet benefitów m.in prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, vouchery, pakiet sportowy

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Analityk | Konsultant | Rozwiązania w chmurze | CRM | IT Consultant