Połącz...

Konsultant ds. rekrutacji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 16 dni temu
Nr Ref. 140154

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa personalnego dla partnerów biznesowych w Europie i na świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultanta ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych na stanowiska finansowo-księgowe
  • doradztwo w zakresie optymalizacji procesu rekrutacyjnego w ramach realizowanych projektów
  • aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami
  • pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod sourcingu
  • współpraca z Klientami oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych (przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy itp.)

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania

Korzyści

  • Umowa o pracę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia warsztatu pracy wspartego pakietem szkoleń
  • Wyjątkowa atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole
  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiKafeteria)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | HR | Rekruter | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Recruiter