Połącz...

Starszy Konsultant ds. Rekrutacji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 14 dni temu
Nr Ref. 140154

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa personalnego dla partnerów biznesowych w Europie i na świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszego Konsultanta ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych do struktur SSC/ BPO
  • doradztwo w zakresie optymalizacji procesu rekrutacyjnego w ramach
realizowanych projektów
  • rozwój współpracy z Klientami

Wymagania

  • min.2- letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • Umowa o pracę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiKafeteria)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | HR | Rekruter | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Recruiter