Połącz...

Konsultant ds. obsługi klientów międzynarodowych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136500

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i prężnie rozwijającej się organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • kontakt telefoniczny i mailowy w języku angielskim i niemieckim,
  • wsparcie klientów w zakresie reklamacji,
  • monitorowanie przeterminowanych należności,
  • aktualizacja informacji w wewnętrznej bazie danych,
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy, m.in. działem finansowym i sprzedaży.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta,
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (poziom B2),
  • dobra znajomość pakietu MsOffice,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy w krótkim okresie czasu.

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji o ugruntowanej pozycji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Front office |