Połącz...

Konsultant ds.wsparcia klienta z językiem angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 126017

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacjij, poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.angielskim

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • wsparcie Klientów w zapytaniach
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu
  • mile widziane doświadczenie
  • doświadczenie związane z podróżami będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

  • rozwój osobisty w ramach centrum
  • szkolenia z zakresu obsługi Klienta
  • bardzo dobry pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • dodatkowe bonusy finansowe
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Więcej podobnych ofert pracy na naszej oficjalnej stronie www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Klient | Język | Customer support