Połącz...

Konstruktor Narzędzi

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 136774

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu automatyki oraz obróbki skrawaniem.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz konstrukcja narzędzi i przyrządów (wykrojniki,tłoczniki);
  • Przygotowanie rysunków technicznych;
  • Przygotowanie procesu technologicznego produkcji;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Analiza problemów konstrukcyjno - technologicznych;
  • Nadzór nad jakością wykonanych detali;
  • Przygotowanie kalkulacji i wycen materiałowych.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie konstrukcji narzędzi;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Wiedza w zakresie technologii obróbki skrawaniem metali;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor, AutoCAD;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Kreatywność i zdolność wyszukiwania nowych rozwiązań;
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy.

Korzyści

  • Rozwój zawodowy w firmie o przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju firmy i duża samodzielność w pracy;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Elektryka | Mechanika | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Monter | Wsparcie techniczne | Technik | Elektryk | Inżynier | Mechanik | Operator | Robotnik | Konstruktor | Projektant | Technolog | Narzędziowiec | Montaż | Cięcie | CNC | Wdrażanie | Wytwórczy | Przygotowanie | Produkt | Projekt | Prototyp | Obsługa / serwis | Narzędzia | Stal | Techniczny | Spawanie | Tool-maker