Połącz...

Konstruktor CATIA V5 w centrum R&D - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 130822

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z rozwojem nowego Centrum Research & Development poszukujemy Kandydata na stanowisko: Konstruktor. CATIA V5 i AutoCad.

Zakres obowiązków:

  • planowanie procesów wdrożenia nowych wyrobów
  • projektowanie nowych urządzeń produkcyjnych lub rozwiązań technologicznych według bieżących potrzeb firmy
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej nowych wyrobów
  • koordynowanie i nadzorowanie procesów wdrożenia nowych wyrobów wymagających nowych narzędzi
  • prowadzenie projektów rozwojowych, uruchamianie prototypów
  • opracowywanie ofert/wycen dla klienta
  • prowadzenie co-design z klientem/dostawcą
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznymi Centrami Technologiczno-Rozwojowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżyniera / Konstruktora CATIA V5/ AutoCad
  • bardzo dobra znajomość Catia V5 i AutoCad
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • bogaty pakiet szkoleń
  • duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach w ramach Centrum Research & Development
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • międzynarodowe środowisko pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Automatyka | Projektant | Inżynier | Konstruktor | Technolog | CAD / CAM | CATIA | AutoCAD | Unigraphics |