Połącz...

Konstruktor CATIA V5 w centrum R&D - branża Automotive

Lokalizacja Bielsko-Biala
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 138101

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z rozwojem nowego Centrum Research & Development poszukujemy Kandydata na stanowisko: Konstruktor CATIA V5.

Zakres obowiązków:

  • planowanie procesów wdrożenia nowych wyrobów
  • projektowanie modeli 3D i rysunków 2D nowych urządzeń produkcyjnych, rozwiązań technologicznych, oprzyrządowania, według bieżących potrzeb firmy
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej nowych wyrobów
  • wsparcie procesów wdrożenia nowych wyrobów wymagających nowych narzędzi
  • prowadzenie projektów rozwojowych, uruchamianie prototypów
  • prowadzenie co-design 3D z klientem/dostawcą
  • współpraca z zagranicznymi Centrami Technologiczno - Rozwojowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżyniera/Konstruktora CATIA V5
  • bardzo dobra znajomość Catia V5, NX mile widziany
  • doświadczenie w branży automotive i znajomość norm ISO IT będą dodatkowym atutem

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet szkoleń
  • duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach w ramach Centrum Research & Development
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • bardzo szeroki pakiet benefitów: imprezy grupowe dla pracowników i ich rodzin, dofinansowania wyjazdów wakacyjnych i wycieczek, zielonych szkół i kolonii dzieci pracowników, karnety na imprezy kulturalno-oświatowe, na basen i siłownię, dodatkowe usługi medyczne.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Mechanika | Automatyka | Projektant | Inżynier | Konstruktor | Technolog | CAD / CAM | CATIA | Unigraphics | Design engineer