Połącz...

Kierownik zmiany

Lokalizacja Toruń
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-21-43597

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Torunia
Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołu na zmianie;
  • Nadzór nad procesem technologicznym;
  • Realizacja planów produkcyjnych;
  • Udział w projektach inwestycyjnych;
  • Planowanie remontów i modernizacji;
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień podnoszących jakość i wydajność;
  • Analiza efektywności oraz zużycia materiałów do produkcji;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowana technologia żywności;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Praktyczna znajomość standardów ISO i HACCP;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętność budowania relacji w zespole, zaangażowanie i nastawienie na cele;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę;
  • Możliwość udziału w ciekawych inwestycjach;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Dodatkowe benefity.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Mechanika | Obsługa / serwis | Przemysł | Produkcja | Kierownik zmiany | Supervisor | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkcja | Zmianowy | FMCG | Żywność | ISO | Haccp | Obiekt | Inwestycja | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | IT Manager