Połącz...

Kierownik zmiany

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-21-40950

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, uznany dostawca sprzętu elektrycznego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Poznania

Zadania:

  • Kierowanie pracą zespołu w ułożonej strukturze;
  • Koordynacja pracy na podległym obszarze produkcyjnym;
  • Realizacja planów produkcyjnych;
  • Administrowanie pracy i nadzór nad rozwojem pracowników;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem montażu ręcznego będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i managerskie;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2;
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna znajomość metod Lean Manufacturing
  • Umiejętność budowania relacji w zespole, zaangażowanie i nastawienie na cele;
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Bogaty pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Elektryka | Elektronika | Przemysł | Produkcja | Kierownik zmiany | Supervisor | Kierownik / menedżer | Montaż | Okablowanie | Elektryka | Elektryczny | Elektronika | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkcja | Zmianowy | IT Manager