Połącz...

Kierownik Zespołu w Dziale Zakupów Pośrednich

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139773

Dla międzynarodowej firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Zespołu w Dziale Zakupów Pośrednich.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za efektywne procesowanie zamówień zakupowych przez zespół w systemie SAP, zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami.
  • odpowiedzialność za dostarczenie usług dla biznesu zgodnie z ustalonymi SLA oraz w ramach uzgodnionego budżetu.
  • koordynowanie i optymalizacja procesu rozwiązywania problemów z kontraktami i implementacją procesów w Grupie, które są zgłaszane przez dostawców oraz inne jednostki należące do Grupy.
  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu Specjalistów.
  • odpowiedzialność za budżet odpowiedniego centrum kosztów.
  • raportowanie.

Wymagania

  • 5-letnie doświadczenie zdobyte w obszarze zakupów pośrednich w firmie produkcyjnej.
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zarządzaniu zespołem.
  • znajomość SAP-a lub innego systemu ERP.
  • wykształcenie wyższe.

  • możliwość rozwoju zawodowego w globalnych strukturach Firmy.
  • udział w ciekawych projektach.
  • szkolenia w kraju i za granicą.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Lider | SAP | Governor