Połącz...

Kierownik Zespołu Spawalników

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 138667

Dla naszego klienta, jednej z największych firm gazowych w Polsce, obsługującej klientów m.in. na rynku medycznym, przemysłowym, energetycznym na całym świecie, poszukujemy zmotywowanego pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad grupą specjalistów ds obróbki metali i spawalnictwa oraz bliską współpracą z zespołem handlowym w celu pozyskiwania nowych klientów.

Miejsce pracy: praca zdalna + podróże do Klientów z obszaru woj.mazowieckiego i łódzkiego

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie grupą 4 spawalników
  • Rozpoznanie odpowiednich procesów technologicznych oraz ofert dla potrzeb poszczególnych klientów
  • Branie udziału w procesie sprzedaży, w szczególności wykonywanie pokazów praktycznych prezentujących zalety produktów Firmy
  • Praca z kluczowymi klientami, we współpracy z innymi działami firmy, w celu utrzymania i poprawy zysków oraz promowania nowych produktów (up-sell/cross-sell)
  • Pomoc w rozwoju i wprowadzaniu nowych produktów na rynek obróbki metali
  • Uczestnictwo w prezentacjach produktów na imprezach promocyjnych, dniach otwartych oraz wystawach.
  • Prowadzenie szkoleń spawalniczych dla inżynierów sprzedaży oraz partnerów handlowych
  • Praca nad własnym regionem sprzedaży w celu osiągnięcia wyznaczonych celów

Wymagania

Wymagania:
  • Odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie spawalnictwa/obróbki metali
  • Doskonała wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie spawania i cięcia metali -szczególnie w MIG/MAG, TIG ,Oxy/Fuel
  • Aktualna wiedzę z zakresu technologii spawania / sektora produkcyjnego
  • Umiejętnośc kierowania zespołem
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie dobrym
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziana znajomość SAP

  • Praca w renomowanej firmie, zapewniającej duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Naftowo-gazowa | Sprzedaż | Obsługa / serwis | Spawacz | Supervisor | Kierownik / menedżer | Spawanie | Team Manager